Jubileumi kötetek

25 éves

A TISZA EZÜSTSZALAGJÁN - Huszonöt éves a Szegedért Alapítvány

A Szegedért Alapítvány negyedszázados eredményei közismertek, ezeket mutatja be e jubileumi kötet. Érdemes és felemelő ismét elolvasni a száz díjazott életútját és teljesítményét; tanulságos áttanulmányozni a több mint ezer alapítványi támogatás huszonöt éves listáját, témáit és belegondolni a megvalósulás eredményeibe; tisztelettel adózni a támogatóknak és az alapítvány szervezeteiben önkéntes tevékenységet vállalóknak; a fotók segítségével felidézni a huszonöt díjátadó gála emlékezetes pillanatait, és rácsodálkozni a fellépő nagyszerű művészek sokaságára.
Letöltés.

30 éves

A TISZA EZÜSTSZALAGJÁN - Harminc éves a Szegedért Alapítvány

Elkészült A Tisza ezüstszalagján című jubileumi kötetünk digitális változata a harmincéves Szegedért Alapítvány utóbbi öt évéről. Díjazottjaink portréképeire kattintva megnézheti méltató kisfilmjeiket, illetve a gálaműsorok fotóira kattintva megelevenednek az estek legemlékezetesebb pillanatai.
Letöltés.